Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Трубка термопластіковая Ø6, Faro 5м, з фітингами

Виробники FARO Италия
SKU: 16-4102
290.00 грн.
Є в наявності
Термопластиковая трубка FARO D6 мм використовується в системах ГБО будь-якого покоління в якості магістрального трубопроводу. Проходить через всю газову систему, закріплюючись до днища автотранспортного засобу за допомогою спеціальних скоб - кріплень трубки, що виключає можливість її провисання. ...
Основні характеристики
Покоління
2,4

Термопластиковая трубка FARO D6 мм використовується в системах ГБО будь-якого покоління в якості магістрального трубопроводу. Проходить через всю газову систему, закріплюючись до днища автотранспортного засобу за допомогою спеціальних скоб - кріплень трубки, що виключає можливість її провисання. Термопластиковая трубка D6 мм, виготовлена ​​з якісних матеріалів і не піддається корозії. Вироблено в Італії компанією FARO. Застосовувати її слід тільки для пропанових установок.

Даний комплект - це готове рішення на один автомобіль. 5 метрів трубки як правило вистачає на "звичайний" автомобіль, 2 штуцера (прямий і кутовий) для приєднання до мультиклапаном і газового редуктора.

Трубка FARO виготовлена ​​з міцного пластику, сертифікована в Європейському Союзі. Має ряд переваг перед мідною трубкою. А саме:

Монтаж трубки набагато простіше;

Не вступає в реакцію з пропаном, тому в ній не утворюється осад, який частенько буває в мідній трубці;

Витримує високий тиск (до 30 Бар);

Трубка дуже міцна на удар, що теж не маловажно для безпеки експлуатації  ГБО. Трубка використовується для установки газової магістралі від редуктора до мультиклапаном.

Ціна вказана за 1 метр.

 

Основні характеристики
Покоління 2,4
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.