Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Київ, просп. Голосіївський, 88

ГБО 4-го покоління

Показано з 1 по 8 з 90 (всього 12 сторінок)

Основною відмінністю 4-го покоління є наявність газових форсунок, які здійснюють розподілене уприскування газово-повітряної суміші у впускний колектор двигуна.

Пристрій ГБО 4-го покоління:

  1. Блок управління,
  2. Редуктор,
  3. Форсункі,
  4. Фільтр,
  5. Переключатель газ-бензин,
  6. Газовий балон,
  7. Заправний пристрій.

У четвертому поколінні редуктор зберігає тиск в системі в одному значенні. Функцію уприскування палива здійснюють форсунки. Вони забирають тиск від редуктора, а за рахунок їх з'єднання з блоком управління здійснюють дозований уприскування газової суміші. Саме блок управління подає певної форсунки сигнал про необхідність подачі палива. Однак редуктор і раніше залишається важливою конструктивною складовою системи. До вибору цього елемента необхідно підходити з усією відповідальністю, тому що від його якості та надійності залежить стабільність роботи всього обладнання.

Як працює ГБО 4 покоління: Перебуваючи в рідкому стані пропан-бутанова суміш з балона за спеціальними магістралях надходить в редуктор, де відбувається її перетворення в газоподібну форму. Потім пальне проходить через газовий фільтр з метою запобігання потрапляння різних включень в двигун. Пройшовши грунтовну очищення, суміш надходить на паливну рампу, де за допомогою форсунок відбувається її точне дозування. Заключним етапом є потрапляння горючої суміші в колектор двигуна, і далі через впускні клапана безпосередньо в камери згоряння.

У загальному уявленні принцип роботи ГБО 4 полягає в наступному:

  • Спочатку силовий агрегат автомобіля заводиться за допомогою бензину в звичайному режимі. Як тільки охолоджуюча рідина досягне певного температурного порога - найчастіше 40 градусів за Цельсієм, - встановлений на редукторі датчик температури відправляють контролера відповідну інформацію.
  • Блок управління обробляє надійшов сигнал і дає бензиновим форсунок сигнал про припинення подачі палива. Одночасно з цим відбувається відкриття мультиклапана на газовому балоні.
  • І тільки після цього газ в рідкому стані надходить в редуктор, де випаровується до газоподібного стану і подається на паливну рампу.

Ми пропонуємо купити ГБО кращих світових брендів в нашому інтернет - магазині:

Tomasetto, STAG,Zenit, KME, Torelli, Atiker, BRC, LANDI RENZO, ZAVOLI і ін.