Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

ГБО 4-го покоління

Рідина Flash Europe, 5л
.. Код товару: 16-692
Датчик тиску та вакууму STAG PS-04 оригінал
Мап-датчик PS-04 виробником виступає польська компанія AC Spolka Akcyjna. У системах 4-го покоління.. Код товару: 17-084
Датчик тиску і вакуума Blue Box оригінал
Zenit PTM-01 - це датчик тиску нового покоління, який розроблений компанією AG Centrum для систем в.. Код товару: 19-52
Підкапотна частина KME NEVO 4 циліндра, редуктор KME SILVER S6,форсунки Baracuda 1x4
Ми рекомендуємо
Підкапотна частина KME NEVO 4 циліндра, редуктор KME SILVER S6,форсунки Baracuda 1x4
Виробники – КМЕ Польща .Стандартний комплект установки Євро-4 для пропан-бутану на 4-х циліндровий.. Код товару: 45-25
Форсунки Valtek 4циліндри 3 Ом (тип30) GAS JET
Форсунки Valtek 3 Ом не оригинальні, вважаються одними з найпопулярніших на ринку газобалонного обла.. Код товару: 20-24
Форсунки BARRACUDA в рейці на 3 циліндра, (1,9 Ом), 115 NL/min
Форсунки Barracuda в рейці на 4 цил дозволяє використовувати даний пристрій в системах подачі газу, .. Код товару: 17-163
Показано з 1 по 8 з 143 (всього 18 сторінок)

В 4-му поколінні ГБО на відміну від 2-го, використовуються свої газові форсунки, котрі здійснюють розподілене уприскування газово-повітряної суміші у впускний колектор двигуна.

Як влаштовано ГБО 4-го покоління:

 1. Блок управління (ЕБУ)
 2. Мапсенсор,
 3. Редуктор,
 4. Форсунки,
 5. Фільтр,
 6. Перемикач газ-бензин,
 7. Газовий балон,
 8. Заправний пристрій.

В 4-му поколінні редуктор зберігає тиск в системі в одному значенні. Функцію уприскування палива здійснюють форсунки. Вони за рахунок з'єднання з ЕБУ дозують і здійснюють уприскування газової суміші у впускний колектор. Однак редуктор залишається важливою конструктивною складовою системи. Від його якості і надійності залежить стабільність роботи всього обладнання.

Як працює ГБО 4-го покоління:

Пропан-бутанова суміш знаходиться в балоні в рідкому стані. За спеціальним магістралях вона надходить в редуктор. Редуктор, його ще називають випарник, перетворює її в газ. Цей газ проходить через фільтр тонкого очищення, змішується з повітрям і суміш надходить на паливну рампу, де за допомогою форсунок відбувається її точне дозування. В кінцевому підсумку газо-повітряна суміш потрапляє в колектор двигуна, і через впускні клапана в камери згоряння.

Принцип роботи газобалонного обладнання 4-го покоління:

Двигун автомобіля заводиться на бензині в звичайному режимі. Охолоджуюча рідина в автомобілі досягає певної температури (приблизно 40 градусів) і датчик температури редуктора відправляє ЕБУ інформацію про це.

ЕБУ обробляє надійшов сигнал і відключає бензинові форсунки. Одночасно з цим відбувається відкриття мульти клапана на газовому балоні. Пропан-бутан у вигляді рідини надходить в редуктор, де випаровується до газоподібного стану і подається на паливну рампу.

Для кращої роботи автомобіля при його експлуатації з ГБО, бажано використовувати спеціальні свічки запалювання. Оскільки пропан-бутан складно підпалити, свічки для нього мають спеціальні електроди .Вони більш тонкі. З такими свічками двигун працює плавно, немає ривків і ударів з випускного колектора.

Ми пропонуємо купити ГБО кращих світових брендів в нашому інтернет - магазині:

 • Tomasetto,
 • STAG,
 • Zenit,
 • KME,
 • Torelli,
 • Atiker,
 • BRC,
 • LANDI RENZO,
 • ZAVOLI і ін.