Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Магазин працює в умовах військового стану. Телефонуйте. Ціни на сайті НЕ актуальні. Відправка товару Новою поштою тільки за попередньою оплатою.

Електроніка для інжекторних систем


Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)

ГБО 4-го покоління - це ще одна паливна система, що встановлюється на автомобіль. І щоб електроніка авто сприйняла її як рідну, використовуються найдосконаліші алгоритми і самі передові технології. Блок управління має певне програмне забезпечення (прошивку) за допомогою якого і відбувається управління всім процесом.

В асортименті нашого інтернет-магазину ГБО представлені повні комплекти електроніки, готові до установки. Кожен такий комплект включає електронний блок управління, проводку до нього, датчики і перемикач бензин / газ. У деяких випадках додаються необхідні для монтажу датчики і роз'єми. Звичайно ж в комплекті є необхідне програмне забезпечення для запуску і настройки системи після монтажу.

Серед представлених товарів є електронні системи управління впорскуванням газу від провідних світових виробників:

 1. AC Spolka - який має блоки управління для розподіленого уприскування STAG - 4 GoFast, STAG - 4 plus, STAG QBOX BASIC, STAG QBOX / QNEXT PLUS і STAG - 300 ISA2, STAG Q - MAX. Для прямого вприскування палива ви можете вибрати - STAG 400 DPI.
 2. KMЕ - який має блоки управління для розподіленого уприскування NEVO, NEVO - SKY SUN, NEVO - SKY JET ECO, NEVO SKY MAX, NEVO PRO, NEVO PLUS. Для прямого вприскування ви можете вибрати NEVO SKY DIRECT.
 3. AG CENTRUM - який має блоки управління для розподіленого уприскування Zenit Blue Box, Zenit Blue Box OBD, Zenit Black Box, Zenit Black Box OBD, Zenit Pro OBD. Для прямого вприскування Zenit Pro FSI.
 4. BRC - який має блоки управління для розподіленого уприскування Seguent 24.11, Seguent PLUGE & DRIVE, Seguent 32, ALBA32.Для ПРАМ вприскування - Seguent Direct Ingection.

Все це обладнання має заслужену репутацію серед установників і кінцевих споживачів завдяки своїй надійності і безвідмовності. Пропонований в нашому інтернет - магазині ГБО асортимент обладнання, постійно поповнюється новинками ринку. Ми постійно намагаємося стежити за тенденціями світу ГБО і забезпечувати клієнтів тільки самим перевіреним і найкращим газобалонним обладнанням, провідних світових виробників.

Всі комплектуючі тільки оригінального виробництва:

 • AC Spolka (STAG),
 • Landi Renzo,
 • BRC,
 • Tomasetto,
 • KME,
 • GreenGas,
 • AEB,
 • Tamona,
 • ZENIT, і багатьох інших.