Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Фільтри ГБО

Фільтр електроклапана газу Tomasetto з кільцями
Виробник - Tomasetto Польща. Виконує функцію фільтрації газу всередині електроклапана газу Tomase.. Код товару: 16-491
Картридж тонкого очищення газу BRC, "SEQUENT FJ HE" оригінал
Виробник - BRC, Італія. Призначений для заміни картриджа в багаторазовому фільтрі тонкого очищення .. Код товару: 16-518
Фільтр редуктора Tomasetto (Туреччина)
Виробник - Tomasetto Туреччина. Виконує функцію фільтрації газу всередині редуктора Tomasetto. .. Код товару: 16-460
Змінний картридж для фільтру Atiker ASF
Виробник - Atiker Туреччина. Відстійник має металевий корпус, багаторазовий (з заміною фільтруючого.. Код товару: 16-516
Комплект фільтрів (Certools F781 11/11 бульпрен + Tomasetto в редуктор c кільцями)
Комплект фільтрів для 4-го покоління ГБО складається з: Фільтра рідкої фази, який призначаєтьс.. Код товару: 16-9513
Фільтр тонкого очищення 16/16
Виробник - Emmegas, Польща. Фільтр має 1 вхід і 1 вихід газу, діаметром 16/16, алюмінієвий корпус, .. Код товару: 16-510
Фільтр тонкого очищення Certools "F 781 С" d14 / 14
Виробник - Certools, Польща. Фільтр має 1 вхід і 1 вихід газу, діаметром  14 / 14, алюмінієвий .. Код товару: 16-500
Показано з 1 по 8 з 83 (всього 11 сторінок)

Один з обов'язкових елементів газобалонного обладнання є фільтр.

Адже якість і чистота газового палива часто сумнівні. Щоб забезпечити нормальну роботу ГБО і уберегти елементи паливної системи (наприклад, редуктор) від забруднення використовуються різні типи фільтрів грубої очистки.

У 2-му поколінні ГБО використовується тільки фільтр грубого очищення для відділення домішок і частинок, наявних в газовому паливі.

Найчастіше фільтр грубої очистки газового палива ставлять безпосередньо на вході в редуктор. У такому виконанні фільтр грубої очистки має розбірну конструкцію, а внутрішній фільтр підлягає обов'язковій заміні при проходженні чергових ТО.

Газовий фільтр тонкого очищення палива використовується тільки у ГБО 4-го покоління на стадії подачі випаруваного газу від редуктора до форсунок і тому часто називається фільтром парової фази. Його використання в сучасному ГБО обов'язково, так як саме цей газовий фільтр є останнім бар'єром для домішок, наявних у газовому паливі. Установка такого фільтра виробляється в газовий рукав між редуктором і форсунками.

Навіть з урахуванням того, що газове паливо значно чистіше бензину, наявність в ньому домішок і забруднень неможливо заперечувати. А якщо випадково заправити автомобіль низькоякісним газовим паливом, то тільки фільтрація дозволить врятувати від негайного виходу з ладу форсунки і редуктора - далеко не найдешевший компонент ГБО. Нехтувати установкою або своєчасною заміною фільтра як рідкої так і парової фази просто нелогічно.

В даному розділі нашого інтернет магазину ГБО ви можете купити газові фільтра грубої і тонкої очистки самого різного типу і принципу дії, ціни та виробника.