Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Ми працюємо! Не всі ціни на сайті актуальні. Телефонуйте.

Форсунки Valtek 4 циліндра 2 Ом (тип30)

Виробники VALTEK Польша
SKU: 16-91
980.00 грн.
Є в наявності

Форсунки Valtek 2 Ом вважаються одними з найпопулярніших на ринку газобалонного обладнання. Дуже багато виробників електроніки комплектують їх саме цими форсунками. Довіра споживача вони заслужили високою якістю виконання, тривалої і надійною роботою в поєднанні з відмінною ціною.

Форсунки Valtek 2 Ом встановлюють в системах ГБО 4 покоління, для інжекторних, 4-х ціл. двигунів (для 8-ми цил. необхідно 2 рампи). Працюють і на пропані і на метані.

Корпус рампи форсунок виконаний з металу, що значно впливає на довговічність. На вході газу - латунний штуцер під рукав 12 мм. Котушки мають найпоширеніший роз'єм, який так і називають - Valtek. Опір котушок - 2 Ом Закриття і відкриття здійснюється за допомогою штоків, тому форсунки вважаються штокової.

В системі ГБО займають місце під капотом між газовим редуктором і колектором. Редуктор видає стабільний тиск газу на виході, а форсунка, програмована блоком управління, видає порцію суміші з необхідною швидкістю подачі в двигун. Перед рампою обов'язково повинен бути встановлений фільтр тонкого очищення газу.

Рампа форсунок Valtek комплектується штуцерами розпилювачами в колектор. Калібрувальні штуцера можуть мати діаметр сопел від 0,75 до 3,0 мм. Їх підбирають або розсвердлюють в залежності від потужності двигуна, на який встановлюють форсунки. Крок різьби - 0,25 мм. Жиклери вкручують в рампу форсунок знизу.

За ним газ через шланг (4, 5 мм) надходить в штуцери розпилювачі, які вкручені в колектор. Відстань від жиклерів до колектора не повинно перевищувати 15 см, інакше робота системи ГБО буде некоректною.

Газові форсунки Valtek мають таку комплектацію:

  1. Рампа 4 циліндри;
  2. 4 штуцера розпилювача в колектор;
  3. 4 калібрувальних штуцера;

Зроблені в Італії, мають офіційну гарантію 1 рік. Форсунки газові Valtek купити Ви можете на цій сторінці нашого сайту.

Виробник

Valtek,Італия

Тип

Штокові

Опір

2Ом

Рабочій тиск

0,5-2,0 bar

Максимально рабочее тиск

3,0 bar

Струм споживання

4A

Струм утримання

1A

Напруга

12 Вольт

Час спрацювання

3,3 мс

Час відкриття

3,3мс

Час закриття

2,8мс

Вхід газу

Під рукав д.12

Віход газу

Під рукав д.4 или 5

Штуцера розпилювачі

В комплекті

Штуцера калібровочні

В комплекті

Рабоча температура

От -40 °С до +120 °С

Гарантія

12міс.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.