Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Магазин працює в умовах військового стану. Телефонуйте. Ціни на сайті НЕ актуальні. Відправка товару Новою поштою тільки за попередньою оплатою.

Форсунки AEB 4 циліндри

Виробники AEB S.P.A. Италия
SKU: 17-189
1680.00 грн.
Є в наявності
Комплектація: Форсунки АЕВ в рампі-розподільнику на 4 цил.; Калібрувальний штуцер на вибір з ущільнювальними гумками - 4 шт. (Діаметр на вибір) або без них; Амортизатор для кріплення - 2 шт.; Гайка на амортизатор кріплення - 4 шт.; Шайба (гровер) - 4 шт.; Штуцер входу газу в рампу під рукав 12 мм з...

Комплектація:

  1. Форсунки АЕВ в рампі-розподільнику на 4 цил.;
  2. Калібрувальний штуцер на вибір з ущільнювальними гумками - 4 шт. (Діаметр на вибір) або без них;
  3. Амортизатор для кріплення - 2 шт.;
  4. Гайка на амортизатор кріплення - 4 шт.;
  5. Шайба (гровер) - 4 шт.;
  6. Штуцер входу газу в рампу під рукав 12 мм з ущільнювальною гумкою - 1 шт.;
  7. Заглушка рампи розподільника з ущільнювальною гумкою - 1 шт.;
  8. Штуцер в колектор (вакуум) - 5 шт.;
  9. Скоба-фіксатор штуцера входу газу, заглушки, калібрувальних жиклерів - 6 шт.

Форсунки на 4 циліндри AEB - це продукт італійського виробника газових систем та комплектуючих до них AEB S.P.A. з багаторічним досвідом в розробці і виробництві.

Рампа форсунок є гідним конкурентом на ринку і це не тільки за акуратний зовнішній вигляд. дані форсунки відносяться до тарілчастим типу. Призначення даної рампи АЕВ - для забезпечення подачі пропан-бутанової суміші і подачі стисненого природного газу (метану).

Конструкція форсуночного рампи дозволяє експлуатувати її тривалий період без порушень роботи, також продовження терміну служби можливо за рахунок ремонтного комплекту і прочищення нутрощів форсунки. оригінальний ремонтний комплект знаходиться у продажу, а його заміна не складне і без необхідності придбання спеціальних інструментів. Конструкція рампи передбачає при необхідності зміну штуцерів калібрування на штуцери іншого діаметру, при необхідності збільшити або зменшити подачу палива в колектор автомобіля.

У комплекті представленої рампи знаходяться штуцери калібрування з якісного пластику. Внутрішній перетин штуцера 1.6 мм, 1,8 мм, 2,0 мм, 2,2 мм, 2,4 мм і 2,6 мм, які розраховані на потужність автомобіля від 55 кінських сил (14 к.с. / циліндр).

Робочі параметри форсунки зберігаються в межах допустимих температур від -20 до +120 ° C.

Виробником рекомендований час уприскування газу на автомобілі повинно знаходитися в діапазоні від 4.5 мс до 5.5 м.с. часу уприскування на холостому ходу і без додаткових навантажень (включене світло фар, обігрівач салону, кондиціонер). Якщо показник часу уприскування газового палива знаходиться в цьому діапазоні розмір жиклерів підібраний правильно і застосовані форсунки буду добре справлятися зі своїм завданням. Якщо ж будуть відхилення від показників необхідно провести ряд діагностичних заходів і з'ясувати чи немає інших чинником порушення роботи форсунок. В результаті, коли інших факторів не виявитися, необхідно замінити калібрувальний жиклер на аналогічний, але з іншим внутрішнім діаметром.

Чотирициліндрова рампа форсунок AEB є середньо- швидкісна серед форсунок конкурентних виробників, представлених на ринку. Допустимий тиск подачі газу в рампу є до 3-х Бар - це максимальний тиск, з яким форсунка зможе впоратися, при цьому зберігаючи робочі параметри. застосовувані електромагнітні котушки мають опір 2 Ом, що і сприяє своєчасному відгуку автомобіля при зміні навантажувального режиму.

Форсунки AEB 4 циліндра характеристики:

Країна виробник Італия
Бренд AEB SpA
Гарантія 1 рік
Спротив котушки 2 Ом
Температурний діапазон -20 … +120 °C
Максимальний тиск 3 Бар
Ремонтопридатність Да
Застосування 4-е покоління
Оптимальний час повного циклу От 4.5 -5.5 мс
Минимальна потужність, яка обслуговується (при калибровочном штуцере в комплекте 1.6 мм) От 56 к.с.
Підвід газу 12 мм
Вивід газу 5 мм
Раз*ем катушки Valtek
Тип форсунок Тарільчаті
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.