Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Електроклапан газу Valtek під трубку d8

Виробники VALTEK Польша
SKU: 16-653
740.00 грн.
Є в наявності
Газовий клапан Valtek - це один з елементів газобалонної системи, який встановлюється в підкапотному просторі автотранспортного засобу, до входу газу в редуктор. Виконує дві такі основні функції:Сприяє включенню і відключення подачі пропан-бутану, який надходить в редуктор з газового балона;З'єднуєт...

Газовий клапан Valtek - це один з елементів газобалонної системи, який встановлюється в підкапотному просторі автотранспортного засобу, до входу газу в редуктор. Виконує дві такі основні функції:

Сприяє включенню і відключення подачі пропан-бутану, який надходить в редуктор з газового балона;

З'єднується з перемикачем виду палива котушкою. При відсутності живлення клапан закритий і не пропускає пропан-бутан далі по системі. При надходженні напруги котушка і клапан відкривається, що сприяє подальшому проходу газу по системі.

Також за допомогою електроклапана проводиться первинна фільтрація газу, що знаходиться в рідкій фазі. Для цього тут є паперовий фільтруючий елемент. Він є витратним матеріалом, період заміни становить від 8 тис. до 10 тис. кілометрів пробігу автомобіля на газовому паливі. Ця функція є також досить важливою, адже завдяки цьому  продовжується термін служби редуктора на газовому паливі. Одна з особливостей даної моделі полягає в тому, що фільтруючий елемент можна замінити не знімаючи магістральну трубку.

Комплектуючі:

1.Газовий клапан Valtek з фільтром грубого очищення;

2. Монтажный набір.

Рекомендується встановлювати котушкою вгору. Для підведення магістрального трубопроводу розташований штуцер з внутрішнім різьбленням М12х1 під трубку 8 мм. Такий же штуцер передбачений і для виведення трубки. Варто відзначити, що підійде для використання мідна трубка і термопластикова зі штуцерами-наконечниками.

Клапан газу Valtek розташовується на ділянці високого тиску газу, максимально допустимий показник - 30 Бар. Робоча температура - від -20 ° С до + 120 ° С. Габаритні розміри - 92х55х46 мм. Живлення котушки - 12 Вольт, а потужність - 11 В.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.