Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Електроклапан бензину Tomasetto

Виробники TOMASETTO Италия
SKU: 16-661
320.00 грн.
Є в наявності
Електроклапан бензину Tomasetto - пристрій, що відкриває і закриває подачу бензинового палива в карбюратор.Встановлюється на карбюраторні автомобілі, які були переобладнані під газове паливо. Електроклапан бензину Томасетто підходить для систем 1,2 покоління ГБО для автомобілів. Клапан бензину То...
Основні характеристики
Покоління
2

Електроклапан бензину Tomasetto - пристрій, що відкриває і закриває подачу бензинового палива в карбюратор.

Встановлюється на карбюраторні автомобілі, які були переобладнані під газове паливо. Електроклапан бензину Томасетто підходить для систем 1,2 покоління ГБО для автомобілів. Клапан бензину Томасетто встановлюється між бензонасосом і карбюратором автотранспортного засобу. Це електромагнітний пристрій, оснащений вентилем примусового відкриття / перекриття палива. Працює вентиль надійно і довговічно, так як виконаний з міцного метеріалу. Встановлюється в вертикальному положенні. На клапані намальовані стрілки, які вказують на напрям бензинового потоку.

Оснащений клапан котушкою 12 Вт, яка відключає або включає подачу бензину. При відсутності напруги (в нормальному стані) він закритий, а при подачі напруги відкривається. Крім того, він має ручний клапан примусового закриття / відкриття. Він буде корисний у випадках, коли в дорозі вийшла з ладу котушка. Слід також зазначити, що котушка не має полярності. Сигнал про відключення або включення в роботу, клапан бере з перемикача виду палива в салоні автомобіля.

Штуцери під шланги мають перехід, який дозволяє приєднувати рукави діаметром 6 і 8 мм. Штуцера виготовлені з латуні, міцні на злам. З заднього боку клапан розташований болт для приєднання кронштейна кріплення.

У комплект входить:

1.Електроклапан бензину Томасетто;

2.Монтажний набір.

 

Основні характеристики
Покоління 2
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.