Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Дозатор газу d16 * 16, пластиковий Туреччина

Виробники ATIKER Турция
SKU: 16-423
30.00 грн.
Є в наявності
Газовий дозатор представляє з себе механічний елемент, який необхідний для збільшення або зменшення потоку газу, який надходить на змішувач з редуктора-випарника. Регулювання проводиться вручну, тому дозатор використовують в системах першого і другого покоління ГБО.Монтується під капотом автомобіля....
Основні характеристики
Покоління
2

Газовий дозатор представляє з себе механічний елемент, який необхідний для збільшення або зменшення потоку газу, який надходить на змішувач з редуктора-випарника. Регулювання проводиться вручну, тому дозатор використовують в системах першого і другого покоління ГБО.

Монтується під капотом автомобіля. Відзначимо, що дозатор не здатний повністю перекривати подачу газу. Навіть в крайньому положенні залишається отвір для пропуску.

Регістр потужність 16х16 мм оснащений одним входом газу і одним виходом газу. Дана модель передбачена під газові рукава з внутрішнім діаметром 16 мм і 16 мм. При підключенні рукавів обов'язково необхідно затискати місця з'єднань за допомогою хомутів. На корпусі розташована одна регулювання з плоским шліцом під викрутку. Матеріал корпусу - пластик. Країна виробництва пристрою - Туреччина.

Сфера застосування охоплює газобалонні системи на метані і пропан-бутану.

Ціна за 1 штуку.

Основні характеристики
Покоління 2
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.