Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Магазин працює в умовах військового стану. Телефонуйте. Ціни на сайті НЕ актуальні. Відправка товару Новою поштою тільки за попередньою оплатою.

Датчик тиску та вакууму КМЕ Diego CCТ6 (аналоговий) оригінал

Виробники KME Sp.z.o.o. Польша
SKU: 17-005
1365.00 грн.
Є в наявності
Датчик тиску КМЕ Diego ССТ-6 (аналоговий) вироблений польської компанія KME. Призначений для вимірювання тиску і температури на рампі форсунок, а також розрядження в колекторі. Після чого інформація передається електронного блоку управління в системі газобалонного обладнання (ГБО) 4 покоління у вигл...

Датчик тиску КМЕ Diego ССТ-6 (аналоговий) вироблений польської компанія KME. Призначений для вимірювання тиску і температури на рампі форсунок, а також розрядження в колекторі. Після чого інформація передається електронного блоку управління в системі газобалонного обладнання (ГБО) 4 покоління у вигляді частотного сигналу. Це дозволяє визначити навантаження двигуна в різних положеннях дросельної заслінки.

Замінює KME Diego PS-CCT 5, випуск якого припинений. 

Мап сенсор КМЕ ССТ 6 має поліпшену конструкцію, яка гарантує збільшення терміну експлуатації, виключивши влучення вологи і конденсату на мікросхему. Датчик газу має «прямоточну» конструкцію, яка дозволяє точніше вимірює необхідні дані.

Мап-датчик спеціально розроблений під системи марки KME.

Сумісний під системи упорскування:

KME DIEGO G3 4 цил.;

KME DIEGO G3 6 цил.;

KME DIEGO G3 8 цил.

Гарантія 1рік

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.