Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Датчик температури в трійник STAG

Виробники STAG Польша
SKU: 16-1239
135.00 грн.
Є в наявності
Температурний датчик Stag визначає температуру газу в системах газобалонного обладнання 4-го покоління. Ця інформація далі передається електронного блоку управління для проведення розрахунків про корекцію часу уприскування газової суміші. Виробник пристрою - відома польська марка AC S.A. AC Spol...
Основні характеристики
Покоління
4

Температурний датчик Stag визначає температуру газу в системах газобалонного обладнання 4-го покоління. Ця інформація далі передається електронного блоку управління для проведення розрахунків про корекцію часу уприскування газової суміші.

Виробник пристрою - відома польська марка AC S.A. AC Spolka Akcyjna.

Даний датчик температури вкручують в латунний трійник, на який в свою чергу одягаються газові шланги з внутрішнім діаметром 12 мм.

Така система вимірювання температури газу використовується в системах STAG старішого зразка. Серед них: 1. Stag-200; 2. Stag-4; 3. Stag-4 Eco; 4. Stag-300; 5. Stag-300 Plus. Застосуємо під датчик тиску і вакууму PS-01. Датчик двоконтактний, має фішку з роз'ємом. Застосовую його для зрідженого нафтового газу (LPG) і стисненого природного газу (CNG). Опір - 2,2 кОм.

Основні характеристики
Покоління 4
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.