Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Змішувачі для ГБО 2-го покоління і запчастини до них


Антіхлопковий клапан KL 50, Rybacki (300-091)
Виробник - Rybacki, Польща... Код товару: 16-561
Змішувач Lada Niva (300-107)
.. Код товару: 19-25
Показано з 1 по 8 з 55 (всього 7 сторінок)

Змішувачі та антіхлопковие клапани - обов'язкові складові газобалонного обладнання 2 покоління. Змішувачі найчастіше в розмові називають, міксер, вставка, проставка, черепаха, пальник або міксер, що частково відображає їх функціонал.

Змішувач встановлюється у впускний колектор двигуна і забезпечує створення однорідної газоповітряної суміші. У свою чергу антіхлопковие клапани (хлопавка, грибок) виконує захисну функцію в разі виникнення самовільного займання суміші у впускному колекторі.

В даному розділі нашого інтернет магазину ГБО представлений широкий асортимент змішувачів і антіхлопков, які можна підібрати для більшості автомобілів. З запропонованого асортименту ви можете купити як універсальні, так і модельні змішувачі. Призначення універсальних зрозуміло з назви, а при виборі модельних слід враховувати марку і модель автомобіля на який буде проводиться монтаж. Якщо ви є труднощі з вибором змішувача або антіхлопкового клапана обов'язково зв'яжіться з менеджером по телефону, і ми надамо всі необхідні консультації.

У нашому інтернет-магазині ГБО представлено обладнання Польського (RYBACKI) і Білоруського виробництва.

Асортимент нашого магазину дозволяє підібрати змішувач, антіхлопковий клапан і комплектуючі до них саме для вашого автомобіля.