Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Трубка мідна Ø6 в ПВХ 1м

Виробники FARO Италия
SKU: 16-403
60.00 грн.
Є в наявності
Мідна трубка D6x0,8 мм використовується в системі ГБО автотранспортних засобів в якості магістрального трубопроводу. Підходить для всіх поколінь ГБО. Мідна трубка D6x0,8 мм, розташовується під днищем автомобіля і закріплюється за допомогою спеціальних скоб, що запобігає її провисання. Покрита обп...
Основні характеристики
Покоління
2

Мідна трубка D6x0,8 мм використовується в системі ГБО автотранспортних засобів в якості магістрального трубопроводу. Підходить для всіх поколінь ГБО. Мідна трубка D6x0,8 мм, розташовується під днищем автомобіля і закріплюється за допомогою спеціальних скоб, що запобігає її провисання. Покрита обплетенням із пластику, що виключає можливість корозії і запобігає пошкодження трубки.

Трубка ГБО закріплюється на мультиклапані і проходить через весь автомобіль в підкапотний простір до електромагнітного клапану газу або редуктора.

Магістральна трубка вимагає постійного обслуговування. На техогляді слід перевіряти щільність і герметичність з'єднань. У випадках пошкодження, трубку слід замінювати. До автомобіля вона повинна надійно кріпиться, для уникнення ударів та інших механічних пошкоджень. Товщина стінок - 0,8 мм. Цією товщини досить для того, щоб витримувати тиск до 30 Бар. Цього показника досить для використання пропану. При монтажі слід уникати зламів і сильних вигинів трубки.

Трубка виготовлена ​​в Польщі і має міжнародний сертифікат якості.

 Ціна вказана за 1 метр.

Основні характеристики
Покоління 2
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.