Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Ми працюємо! Не всі ціни на сайті актуальні. Телефонуйте.

Трубка метан металева Ø 10 1м

Виробники УКРАИНА
SKU: 16-415
70.00 грн.
Є в наявності
Сталева трубка D10 вироблена в Україні, необхідна в системах ГБО на стиснутому природному газі для передачі газу з балона в випарник (газовий редуктор).  Проходить практично через весь автомобіль, з балона в підкапотний простір. Підходить для використання з легковими, вантажними автомобілями а також...

Сталева трубка D10 вироблена в Україні, необхідна в системах ГБО на стиснутому природному газі для передачі газу з балона в випарник (газовий редуктор).  Проходить практично через весь автомобіль, з балона в підкапотний простір. Підходить для використання з легковими, вантажними автомобілями а також автобусами. Сфера застосування пристрою - перше, друге та третє покоління ГБО.

Ціна вказана за 1 метр трубки.

Трубка сталева здатна витримувати великий тиск (до 200 Атм), стінки зроблені з товстої сталі марки 10. Їх товщина складає 2 міліметри. Покриття опліткою в даній трубці немає. Не має швів, виготовлена ​​шляхом холодного деформування. Відповідає ГОСТ 8734.

З'єднується трубопровід з газовим редуктором, заправних пристроєм і балонним трійником за допомогою гайок і ніпелів d 10 міліметрів, з вуглецевої сталі марки 35.

До автотранспортного засобу трубка закріплюється за допомогою скоб кріплення трубки. Це необхідно для запобігання провисання трубки і її  пошкодження.

При установці слід уникати надмірного вигину. Слід зазначити, що сталева трубка обов'язково потребує обслуговування. При проходженні планового ТО необхідно оглядати трубку на наявність пошкоджень, а також перевіряти герметичність з'єднань. Ділянки, які пошкоджені, слід замінювати на нові.

 

.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.