Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Стрічки кріплення балона в ПВХ 0,70 * 20 * 1300

Виробники ATIKER Турция
SKU: 18-66
180.00 грн.
Є в наявності
Стрічки кріплення для балонів.Пристрій необхідно для фіксації встановлених на автомобілі газових балонів. При цьому вони здатні утримувати не тільки пропан-бутанові балони, а й метанові. Зазвичай застосовують для ємностей циліндричної форми і іноді з тороїдальними, що мають зовнішній вихід горловини...
Основні характеристики
Покоління
2

Стрічки кріплення для балонів.

Пристрій необхідно для фіксації встановлених на автомобілі газових балонів. При цьому вони здатні утримувати не тільки пропан-бутанові балони, а й метанові. Зазвичай застосовують для ємностей циліндричної форми і іноді з тороїдальними, що мають зовнішній вихід горловини. Монтують їх як в багажнику автомобіля, так і зовні. Рекомендується спільно зі стрічками становлювати і кріпильні рамки.

Стрічки зроблені з листа сталі товщиною 0,7 мм і покриті щільним шаром пластикового обплетення. Стійкі до температурного і атмосферного впливу. Оснащені отворами для фіксації або натягування.

Розміри:

Довжина - 1300 мм;

Ширина - 20 мм.

Виробник стрічок - відомий турецький бренд Atiker Autogas Systems & LPG Tanks. Сфера застосування системи ГБО всіх поколінь.

1. Стрічки кріпильні для балонів - 2 шт .;

2. Монтажний набір.

Основні характеристики
Покоління 2
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.