Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Хомут самозажимний d5

Виробники Польша
SKU: 16-834
5.00 грн.
Є в наявності
Хомут Mikalor вважається пружинним, проводиться з листа нержавіючої сталі. Є одноразовим, так як після демонтажу його коректно застосувати вже неможливо.Випускається в Іспанії компанією MIKALOR CLAMPS. Сфера використання пристрою - системи ГБО всіх поколінь на пропан-бутану і метані (LPG & ...
Основні характеристики
Покоління
4

Хомут Mikalor вважається пружинним, проводиться з листа нержавіючої сталі. Є одноразовим, так як після демонтажу його коректно застосувати вже неможливо.

Випускається в Іспанії компанією MIKALOR CLAMPS. Сфера використання пристрою - системи ГБО всіх поколінь на пропан-бутану і метані (LPG & CNG).

Такий хомут використовується в газобалонному обладнанні для:

Фіксації газового рукава діаметром 5 мм, який монтується на ділянці обладнання від розподільника до газових форсунок і від форсунок до штуцерів-розпилювачів в колекторі.

Особливістю даної моделі можна вважати рівномірний розподіл тиску навколо місця затиску. Їх рекомендується використовувати у випадках, коли шланг піддається змінам температури, які можу розширювати або стискати рукав.

Пружинний замок підтримує стабільний тиск і якісно запобігає витоку. Крім того, використання широкого листа дозволяє не завдавати шкоди рукаву.

 

Основні характеристики
Покоління 4
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.