Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Київ, просп. Голосіївський, 88

Форсунки і комплектуючі до них


Форсунки Valtek тип 30 4 цил. 2Оm
.. Код товару: 16-91
Форсунка BRC Max MY07
.. Код товару: 16-87
Фішки до форсунок BRC
.. Код товару: 16-89
Показано з 1 по 8 з 50 (всього 7 сторінок)

У завдання форсунок ГБО входить здійснення дозування палива, що надходить в камеру згоряння. Для управління їх роботою використовується газовий блок. До нього подаються сигнали від електронного блоку для бензофорсунок. Для розрахунку кількості подаваного газу використовуються дані про нагріванні редуктора і газу, ступеня тиску газу та інших параметрів.

Конструктивно газові форсунки дуже схожі з бензиновими - виняток становлять лише кілька моделей. Але навіть схожі по конструкції газові форсунки істотно відрізняються від бензинових аналогів за своїми параметрами. Так як обсяг випаруваного в редукторі газу, що подається в циліндри, в 250 разів перевищує еквівалентну дозу бензину, все прохідні перетини у газовій форсунки в десятки разів більше. Крім того, газові форсунки мають низький електричний опір - 1-3 Ом, в той час як у їх бензинових колег воно становить 16-17 Ом. Це обумовлено тим, що газових форсунок необхідно пропускати через себе набагато більше палива (за обсягом). Відповідно, у них повинна бути інша стратегія управління. Бензинова форсунка відкривається простим імпульсом 12 В, але якщо такий же імпульс подати на газову, через низький опір обмотки вона просто згорить. Тому газові форсунки відкривають за допомогою широтно-імпульсної модуляції тобто на форсунку подається початковий імпульс, який відкриває її, потім імпульс зникає і знову з'являється. Це відбувається настільки , що форсунка не встигає закритися і обмотка при цьому не .

Ринок газових форсунок в Україні представлений відомими світовими виробниками: STAG, VALTEK, HANA, HL PROPAN, ALEX, OMVL і ін.

Газові форсунки мають наступні характеристики:

  • продуктивність, цей показник можна змінювати за допомогою жиклерів збільшувати або зменшувати.
  • швидкість роботи клапана дозування. Час упорскування бензинової системи повинен бути близьким до параметру газових форсунок, тільки так можна домогтися точності в роботі.
  • рівномірність роботи і калібровка. При заводському калібруванні штокових форсунок дуже часто відзначається нестабільність роботи обладнання і доводиться їх регулювати за новою.

Не фахівцеві робити вибір не так просто, з цього тільки фахівець може дати точну відповідь, які форсунки підійдуть для вашого авто.

Ми пропонуємо купити форсунки кращих світових брендів HANA, STAG, BARAKUDA, VALTEK, MAGIC,  OMVL в нашому інтернет - магазині.