Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Магазин працює в умовах військового стану. Телефонуйте. Ціни на сайті НЕ актуальні. Відправка товару Новою поштою тільки за попередньою оплатою.

Форсунки Valtek 3 циліндра 3 Oм (тип30)

Виробники VALTEK Польша
SKU: 16-92
745.00 грн.
Є в наявності
Форсунки Valtek 3 Ом вважаються самими популярними на ринку ГБО. Дуже багато виробників електроніки комплектують їх саме цими форсунками. Довіра споживача вони заслужили високою якістю виконання, тривалої і надійною роботою в поєднанні з відмінною ціною. Форсунки Valtek 3 Ом встановлюють в системах ...

Форсунки Valtek 3 Ом вважаються самими популярними на ринку ГБО. Дуже багато виробників електроніки комплектують їх саме цими форсунками. Довіра споживача вони заслужили високою якістю виконання, тривалої і надійною роботою в поєднанні з відмінною ціною.

Форсунки Valtek 3 Ом встановлюють в системах ГБО 4 покоління, для інжекторних, 3-х ціл. двигунів (для 6-ми цил. необхідно 2 рампи). Працюють і на пропані і на метані.

Корпус рампи форсунок виконаний з металу, що значно впливає на довговічність. На вході газу - латунний штуцер під рукав 12 мм. Котушки мають найпоширеніший роз'єм, який так і називають - Valtek. Опір котушок - 3 Ом.

Закриття і відкриття здійснюється за допомогою штоків, тому форсунки вважаються штокової.

В системі ГБО займають місце під капотом між газовим редуктором і колектором. Редуктор видає стабільний тиск газу на виході, а форсунка, програмована блоком управління, видає порцію суміші з необхідною швидкістю подачі в двигун. Перед рампою обов'язково повинен бути встановлений фільтр тонкого очищення газу. Рампа форсунок Valtek комплектується штуцерами розпилювачами в колектор. Калібрувальні штуцера можуть мати діаметр сопел від 0,75 до 3,0 мм. Їх підбирають або розсвердлюють в залежності від потужності двигуна, на який встановлюють форсунки. Крок різьби - 0,25 мм. Жиклери вкручують в рампу форсунок знизу.

За ним газ через шланг (4, 5 мм) надходить в штуцери розпилювачі, які вкручені в колектор. Відстань від жиклерів до колектора не повинно перевищувати 15 см, інакше робота системи ГБО буде некоректною.

Газові форсунки Valtek мають таку комплектацію:

  1. Рампа 3 циліндри;
  2. 3 штуцера розпилювача в колектор;
  3. 3 калібрувальних штуцера;

Зроблені в Італії, мають офіційну гарантію 1 рік. Форсунки газові Valtek купити Ви можете на цій сторінці нашого сайту.

Виробник Valtek, Італія
Тип Штокові
Опір 3Ом
Робочий тиск 0,5-2,0 bar
Максимально рабочее тиск 3,0 bar
Струм споживання 4A
Струм утримання 1A
Напруга 12 Вольт
Час спрацювання 3,3 мс
Час відкриття 3,7мс
Час закриття 2,8мс
Вхід газу Під рукав д.12
Вихід газу Під рукав д.4 или 5
Штуцера розпилювачі В комплекті
Штуцера калібровочні В комплекті
Робоча температура От -40 °С до +120 °С
Гарантія 12міс.
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.