Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Форсунки OMVL 3циліндра 3Ом (Valtek 32)

Виробники VALTEK Польша
SKU: 16-97
997.00 грн.
Є в наявності
Газові форсунки Valtek 32 на 3 циліндри 3 Oм купити які ви можете на цій сторінці магазину, використовують для систем розподіленого уприскування газу. Виконують дозування газу, що надходить у двигун. Здатні працювати з пропаном і метаном. Для інжекторних 3-х циліндрових автомобілів. Для6-ми циліндро...
Основні характеристики
Покоління
4

Газові форсунки Valtek 32 на 3 циліндри 3 Oм купити які ви можете на цій сторінці магазину, використовують для систем розподіленого уприскування газу. Виконують дозування газу, що надходить у двигун. Здатні працювати з пропаном і метаном. Для інжекторних 3-х циліндрових автомобілів. Для6-ми циліндрових знадобиться 2 таких рампи. Виробник - Valtek (Італія). Офіційна гарантія - 1 рік.

У комплект включені калібровані штуцера (діаметр сопел від1,9 до 3,2 мм) і штуцера розпилювачі в колектор. Форсунки Валтек 3циліндри подають газове паливо в кожен циліндр двигуна транспортного засобу за вказівкою електронного блоку управління. Висока швидкість спрацьовування (2,8 мс). Відкриття та закриття за допомогою штока. форсунки штокові.

З'єднані 3 котушки на спеціальній планці з металу. Опір котушок - 2 Ом. Колір котушок - синій. Роз'єм - Valtek.

Форсунки Valtek 32 монтують в під капотному просторі автомобіля, між газовим редуктором і колектором.

Перед рампою встановлюють фільтр парової фази, для очищення газу. Рекомендована заміна фільтра - через кожні 8 - 10 тис.км пробігу. Вхід газу в рампу форсунок - під 12 мм газовий шланг. Вихід газу здійснюється через газовий рукав 5 мм.

Рекомендована відстань від штуцера виходу газу до колектора - менше 15 см. Чим менше буде дана відстань, тим точніше і коректніше робота. Шланги закріплюють за допомогою черв'ячних або пружинних хомутів.

Комплектація:

  1. Рампа форсунок Valtek 32 -3 циліндри;
  2. Штуцера в колектор - 3 шт .;
  3. Штуцера калібрувальні - 3 шт .;
  4. Амортизуюче кріплення - 2 шт.

Підходить для використання з системами уприскування: Stag-4 Plus, Stag-4 Eco, Stag-4 Q-Box, Stag-300 ISA2, Stag-300 Premium, Zenit JZ-2005, Zenit JZ-2009, Zenit PRO, Zenit PRO OBD, Diego G3, Diego Nevo, OMVL DREAM і багато інших, де в програмі прописані.

Форсунки OMVL DREAM 3 циліндри характеристики:

Виробник

Valtek

Країна виробництва

Італия

Тип

штокові форсунки

Опір

3 Ом

Вхід газу

рукав 12 мм

Вихід газу

рукав 5 мм

Роз*єм котушки

тип Valtek

Штуцера в коллектор

3шт в комплекте

Штуцера вихода газу

3 штуки (d.от 1.9 – 3.2 мм)

Материал корпусу

пластик

Колір котушек

червоний

Робоча температура

от -40 °С до +120 °С

Основні характеристики
Покоління 4
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.