Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Ми працюємо! Не всі ціни на сайті актуальні. Телефонуйте.

Форсунка Hana GOLD H2001 для монтажу в планці

Виробники Южная Корея
SKU: 16-118
910.00 грн.
Є в наявності

Форсунка Hana GOLD H-2001 для монтажу в планку.

Виробник -Hana-Корея.

 

Штуцер виходу газу 6мм
Вхід газу 6мм
Матеріал нержавеющая сталь
Виробник Hana Engineering Co., Ltd.
Країна Южная Корея
Тип штоковая
Раз,єм котушки Valtek
Опір 1.9ОМ


Газові форсунки Hana Gold є високоякісним аналогом популярних японських форсунок Keihen. Виробляються в Південній Кореї. Все обладнання, яке випускається HANA Engineering проходить суворий контроль якості, а також тести не тільки на стендах, а й в справжніх умовах експлуатації.

Сумісні практично з усіма відомими електроніками і редукторами систем ГБО 4-го покоління.

Hana Gold Single, завдяки одиночному виконання, можуть встановлюватися практично у впускний колектор, безпосередньо біля місця врізки штуцера. Це максимально скорочує шлях газу і забезпечує мінімальну затримку по часу уприскування. Відрізняються високою точністю роботи, скорострільністю (2 мс), низькою витратою палива, що не калібруються, не регулюються.

Продуктивність форсунок Hana може регулюватися тиском газу в редукторі. При регулюванні необхідно враховувати рекомендації виробників, які вказують правильне робочий тиск редуктора. На сьогоднішній день форсунки Hana вважаються одними з кращих в своєму класі, так як максимально відповідають конструкції бензинових форсунок, забезпечуючи високу продуктивність і точність дозування в широкому діапазоні температур і умов роботи двигуна.

При монтажі одиночних форсунок Хана Голд для подачі газу використовують спеціальний розподільник з термостійкого і міцного матеріалу.

Поодинокі форсунки Hana H2001 Gold SINGLE виготовляються в трьох модифікаціях, в залежності від продуктивності зі штуцерами діаметром 1,9 / 2,1 / 2,4 мм. Пропускну здатність форсунки можна змінити шляхом заміни каліброваного штуцера.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.