Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Магазин працює в умовах військового стану. Телефонуйте. Ціни на сайті НЕ актуальні. Відправка товару Новою поштою тільки за попередньою оплатою.

Фітинги термопластикової трубки д.8 135 * Gomet

Виробники GOMET Польша
SKU: 16-429
80.00 грн.
Є в наявності
З'єднувальний штуцер 8 135*.  Використовується для надійної фіксації термопластікових магістрального або заправного трубопроводу діаметром 8 мм. Варто відзначити, що його необхідно застосовувати тільки для пропан-бутанових систем (LPG).До однієї сторони штуцера підключається термопластіковая трубка ...

З'єднувальний штуцер 8 135*.  Використовується для надійної фіксації термопластікових магістрального або заправного трубопроводу діаметром 8 мм. Варто відзначити, що його необхідно застосовувати тільки для пропан-бутанових систем (LPG).

До однієї сторони штуцера підключається термопластіковая трубка і затискається гайкою, ніпелем. З іншого боку, штуцер підключають в редуктор, електромагнітний клапан або мультиклапан і затискається звичайними гайками, ніпелями, які використовують для мідної трубки. Зазвичай він використовується в мультиклапаном, що встановлюються на  тороїдальні внутрішні і зовнішні балони, а також в інших важкодоступних місцях.

Виробник пристрою - компанія Gomet(Польща).

Може бути використаний в газових системах всіх поколінь.

Складається:

1. Штуцер латунний кутовий;

2. Затискне кільце з прорізом;

3. Гайка затискна.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.