Пн-Пт з 8:30 - 17:00, Сб 9:00 - 15:00

Ми працюємо! Не всі ціни на сайті актуальні. Телефонуйте.

Електроклапан газу Tomasetto

Виробники TOMASETTO Италия
SKU: 16-647
545.00 грн.
Є в наявності

Газовий клапан Томасетто вироблений відомим італійським брендом з матеріалів високої якості. Електроклапан газу Tomasetto пропан призначається для здійснення процесу вмикання та вимикання подачі газу і також фільтрує його від можливих домішок. Можлива установка пристрою на абсолютно будь-якому автомобілі, на якому встановлено ГБО.

Має високий ступінь ефективності роботи по фільтрації пропан бутанової суміші. Фільтруюча частина клапана газу - змінна, її доведеться міняти після кожних 8 - 10 тисяч кілометрів.

Клапан газу Tomasetto пропан встановлюється в якості додаткового обладнання на автомобілі, які переобладнані на газ. Встановлюють його перед газовим редуктором. Має вхід і вихід під трубку діаметром 6 мм.

Прекрасно працює як з мідною, так і термопластиковой трубкою.

Вхід і вихід газу під гайку D6 M10x1. Одна з переваг даного клапана - рухливий відстійник, який дозволяє монтувати трубку практично під будь-яким зручним кутом. На корпусі клапана є спеціальний кронштейн для зручного монтажу під капотом.

Котушка 12 Вольт в нормальному стані (без харчування) закрита, і не дозволяє газу проходить з балона в редуктор. При перемиканні тумблера на перемикачі виду палива в режим "газ", клапан відкривається, і пропускає газ далі в редуктор.

Газовий клапан Tomasetto пропан має резервуар з магнітом, який затримує важкі домішки газу. Фільтруючі елементи в цей клапан мають прохідний отвір.

Комплект поставки:

1. Електроклапан газу Tomasetto;

2. Монтажний набір.

 

 

 

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.