Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Ми працюємо! Не всі ціни на сайті актуальні. Телефонуйте.

Дозатор газу з двома регулювальними вінтамі, пластиковий, посилений ОML

Виробники OMVL Италия
SKU: 16-903
195.00 грн.
Є в наявності

Регістр потужності OML потрібен в системах газобалонного обладнання 1-го і 2-го покоління для регулювання порції газу, що надходить з газового редуктора в змішувач газу. Встановлюють його під капотом автомобіля між випарником і змішувачем (це магістраль низького тиску). Збільшення або зменшення подачі газу проводиться за допомогою повороту гвинтів, розташованих на корпусі. Слід розуміти, що дозатор не здатний повністю перекрити подачу, мінімальне положення в будь-якому випадку залишає отвір під прохід газу.

Дозатор газу ОМЛ зроблений з міцного полімеру з регулюваннями з металу. Вся конструкція зроблена якісно, ​​різьблення для регулювань здатні витримувати величезну кількість циклів відкриття і закриття. Вхід газу з редуктора передбачений під газовий шланг з внутрішнім діаметром 19 мм, а вихід - через два штуцери із зовнішнім діаметром 12 мм. Це означає, що газовий змішувач повинен мати два штуцери входу газу. Шланги закріплюють на дозаторі за допомогою хомутів, що дозволить уникнути витоку газу із системи.

Регістр OML з двома регулюваннями проведений в Італії, компанією OML, придатний для використання з пропан-бутаном (LPG) і метаном (CNG).

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.