Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Магазин працює в умовах військового стану. Телефонуйте. Ціни на сайті НЕ актуальні. Відправка товару Новою поштою тільки за попередньою оплатою.

Дозатор газу d19 * 19,пластиковий Туреччина

Виробники ATIKER Турция
SKU: 21-82
20.00 грн.
Є в наявності
Газовий дозатор представляє з себе механічний елемент, який необхідний для збільшення або зменшення потоку газу, який надходить на змішувач з редуктора-випарника. Регулювання проводиться вручну, тому дозатор використовують в системах першого і другого покоління ГБО.Монтується під капотом автомобіля....

Газовий дозатор представляє з себе механічний елемент, який необхідний для збільшення або зменшення потоку газу, який надходить на змішувач з редуктора-випарника. Регулювання проводиться вручну, тому дозатор використовують в системах першого і другого покоління ГБО.

Монтується під капотом автомобіля. Відзначимо, що дозатор не здатний повністю перекривати подачу газу. Навіть в крайньому положенні залишається отвір для пропуску.

Регістр потужність 19х19 мм оснащений одним входом газу і одним виходом газу. Дана модель передбачена під газові рукава з внутрішнім діаметром 19 мм і 19 мм. При підключенні рукавів обов'язково необхідно затискати місця з'єднань за допомогою хомутів. На корпусі розташована одна регулювання з плоским шліцом під викрутку. Матеріал корпусу - пластик.

Країна виробництва пристрою - BRC Італія.

Сфера застосування охоплює газобалонні системи на метані і пропан-бутану. 

Ціна за 1 штуку.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.