Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Дозатор газу d16 * 16, алюмінієвий, Україна

Виробники УКРАИНА
SKU: 16-417
75.00 грн.
Є в наявності
Газовий дозатор поєднує в собі надійність, довговічність і невисоку вартість. Виконаний в міцному металевому корпусі, регулювання також зроблена зі сталі і посилена пружиною. Регістр стійкий до різного роду атмосферних, механічних і температурних впливів. Виробник Україна.Дозатор знайшов застосув...
Основні характеристики
Покоління
2

Газовий дозатор поєднує в собі надійність, довговічність і невисоку вартість. Виконаний в міцному металевому корпусі, регулювання також зроблена зі сталі і посилена пружиною. Регістр стійкий до різного роду атмосферних, механічних і температурних впливів.

Виробник Україна.

Дозатор знайшов застосування в системах першого і другого покоління для регулювання пропускної здатності газу, який надходить з редуктора-випарника до газового змішувача. Регулювання відбувається шляхом зменшення або збільшення пропускного перетину за допомогою регулювання вручну. Відзначимо, що навіть в самому крайньому положенні не проводиться повне перекриття газової подачі.

Оснащений одним входом і одним виходом, до нього слід підключати газовий шланг з внутрішнім діаметром 16 мм. Обов'язково затискає рукава за допомогою хомутів, інакше може виникнути розгерметизація і витік газу із системи. Сфера застосування - системи на пропан-бутан (GPL) і метані (CNG).

Ціна за 1 штуку.

 

Основні характеристики
Покоління 2
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.