Пн-Пт с 8:30 - 18:00, Сб 9:00 - 15:00

Датчик тиску Tamona, TEGAS

Виробники TAMONA, TEGAS Литва
SKU: 16-78
690.00 грн.
Є в наявності
Виробник пристрою - литовська компанія Tamona. Датчик тиску Tamona необхідний в однойменних системах для визначення тиску і розрідження в колекторі.Датчик Тамона має пластиковий корпус, конструктивно володіє одним штуцером під вимір вакууму (для цього тут є 5-ти мм штуцер) і одним штуцером для в...
Основні характеристики
Покоління
4

Виробник пристрою - литовська компанія Tamona. Датчик тиску Tamona необхідний в однойменних системах для визначення тиску і розрідження в колекторі.

Датчик Тамона має пластиковий корпус, конструктивно володіє одним штуцером під вимір вакууму (для цього тут є 5-ти мм штуцер) і одним штуцером для вимірювання тиску (також штуцер із зовнішнім діаметром 5 мм). Штуцера підписані:

Pressure - Тиск, Vacuum - Вакуум. Також в датчику розташований роз'єм під 4 контакту, для підключення проводки системи розподіленого упорскування. Є кріпильний вушко, для зручного монтажу в підкапотному просторі автомобіля.

Діапазон робочого тиску становить від 0 до 4,0 Бар. Виробник пристрою - литовська компанія Tamona. Область застосування - 4-е покоління газових систем на стиснутому газі (метан) і зрідженому газі (пропан-бутан).

Датчик тиску та вакууму Tamona застосовується для таких систем:

TAMONA TGStream PM.

 

Основні характеристики
Покоління 4
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.